Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Obuwie w góry – co polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie mam większego doświadczenia jeśli chodzi o górskie wędrówki, ale postanowiliśmy z całą rodziną wyjechać w Tatry i trochę sprawdzić swoje możliwości. Podstawą są oczywiście ciepłe ciuchy, a do tego bardzo wygodne buty i teraz kwestia tego obuwia nie daje mi spokoju. Nie będziemy chodzić na pewno gdzieś w wysokie góry, ale na pewno będą to całodniowe marsze. Czy takie adidaski z dobrym protektorkiem będą ok? Żeby były wygodne, nie śliskie, a do tego nie za ciepłe bo latem jedziemy.
absolutnie żadne adidasy w góry, a już na pewno nie klapeczki czy szpileczki jak to niektórzy nieodpowiedzialni ludzie robią! Co z tego, że lato, but musi być porządny, a jak taki będzie to nawet w zimowym się noga nie spoci. Zainteresuj się dobrymi zimowymi butami trekkingowymi i takie obuwie kup dla całej swojej rodziny. Na bezpieczeństwie nie można oszczędzać!
No chyba, że naprawdę kolego spacerki po dolinkach, ale to tych prostych, bo wiele w Tatrach i tak jest trudnych, o skręcenie kostki bardzo łatwo.
a gdzie polecacie w ogóle kupować buty w sieci? Może tak będzie taniej?
obczaj sobie tę stronę, przede wszystkim mają markowe buty, więc jakość jest naprawdę wysoka, dla facetów też oczywiście są Tongue
Przekierowanie