Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Jak dobrze kontrolować finanse w firmie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, prowadzę firmę ubezpieczeniową. Bardzo zależy mi na tym by ten biznes dłużej utrzymał się na rynku. Słyszałam mnóstwo historii o utracie płynności finansowej. Nie chciałabym do tego dopuścić. Wiele dobrych interesów przez to upadło. Najgorsze, ze nie w tej kwestii żądnego doświadczenia. Nikt z mojej rodziny nie prowadził własnej działalności i nie mają o niczym zielonego pojęcia. Każdy siedział na ciepłej posadce ;P Może na forum znajdzie się parę biznesmenek lub biznesmenów z doświadczeniem, którzy mi coś doradzą.
Nie martw się na zapas. Jeśli mieszkasz blisko stolicy wszystko bez problemu załatwisz. Pod względem rachunkowości najlepsza jest Warszawa biuro rachunkowe znajdziesz bardzo szybko. Jeśli jeszcze nie korzystasz z takich usług, to od razu zadzwoń do jakiegoś porządnego biura. Myślę, ze warto. z finansami niestety to jest tak, ze lepiej komuś zapłacić, zęby ogarnął to z nas, niż samemu się z tym męczyć i tracić czas.
Finanse w firmie są priorytetowe, ktoś musi prowadzić ci KPiR w Warszawie oczywiście znajdziesz wielu księgowych, którzy zaoferują ci takie usługi. Najlepiej sprawdź opinie o nich w Internecie. Sprawdź też jakie są rynkowe ceny za takie usługi.
OK., dzięki, macie rację, najlepiej będzie jak jakaś księgowa za mnie to ogranie. Przynajmniej będę mogła spać spokojnie.
Przekierowanie