Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Systemy informatyczne w firmie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak sobie radzicie z systemami informatycznymi w waszych firmach? Co robicie, jeśli następuje awaria albo pracownicy nie do końca wiedzą jak uporać się z nowoczesną technologią? Moja firma się rozrasta, korzystamy z coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań i zaczynam zauważać, że mamy z tym problem. Zastanawiam się czy lepiej będzie na stałe zatrudnić jakiegoś pracownika-specjalistę od informatyki, czy może raczej korzystać z usług jakiejś zewnętrznej firmy. Jak myślicie?
Ja myślę, że lepiej korzystać z usług zewnętrznej firmy. Często wychodzi to po prostu taniej i masz gwarancję jakości usługi. Jak kogoś zatrudniasz to tak do końca nigdy nie możesz być pewna czy się sprawdzi i jak podejdzie do pracy… A specjalista z innego przedsiębiorstwa jest dodatkowo pod rygorem innego dyrektora. Korzystam z takiej pomocy https://www.lizard.pl/obsluga-it i mogę Ci ich polecić. Odkąd współpracujemy nie mam praktycznie żadnych problemów z systemami, wszystko szybko wraca do normy, nim zdążę nawet to zauważyć.
Moim największym problemem był brak kopii zapasowej… Zaliczyliśmy poważną awarię i straciliśmy dużą część ważnych danych. Myślałam, że to już koniec firmy. Ale udało się nam jakoś pozbierać i teraz jestem mądrzejsza. Robimy kopie zapasowe na bieżąco. W sumie z pomocą tej samej firmy, która pomaga koledze powyżej. O tej https://www.lizard.pl/polityka-backup. Są kompleksowi.Big Grin
kopie zapasowe, hmmm. Powinnam też o tym pomyśleć, bo chyba jest z tym dosyć słabo. Dziękuję wam za przydatne opinie!
Przekierowanie