Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Poszukuję dobrego monitoringu do firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej kochani! Prowadzę firmę kosmetyczną, którą chciałabym zabezpieczyć – wiadomo, w mieście dzieją się różne rzeczy, więc wolę mieć wszystko zabezpieczone. Problem w tym, ż nie wiem, gdzie kupić jakieś kamerki i nie wiem też, jak najlepiej je zamontować. Może Wy coś polecicie?
Może po prostu weź jakąś firmę ochroniarską, która przy okazji oferuje instalację kamerek? Wydaje mi się, że to najbardziej optylamne rozwiązanie.
Nie zgodzę się z kolegą… niestety, ale w większości ochroniarze nawet specjalnie się nie spieszą, jak coś się dzieje i przyjeżdżają po fakcie. Po co więc placic za usługę, która nie funkcjonuje?
niestety, ale jestem zmuszona się zgodzićz kolegą wyżej… korzystałam z usług jednej firmy i jak była sytuacja, gdzie rzeczywiście ktoś nam stłuł szybę (do dzisiaj nie wiem, czy to przypadek, czy specjalnie, bo nic nie zniknęło), to nawet nie przyjechali na miejsce…
Dlatego właśnie lepiej wziąć same kamerki Smile Zobacz sobie na przykład na stronę http://monitoring-it.pl/oferta/monitoring. I tu nie będziesz miała tego problemu, że nie wiesz, jak zainstalować kamery, bo oni o wszystko zadbają. Dobiorą taki monitoring (bo kamerki są różne), by był najlepszy dla Twoich oczekiwań.
Siema, a ja mam takie pytanie, czy poza monitoringiem mają oni też jeszcze inne usługi? Bo potrzebuję zabezpieczenia maazynu, kamery same nie wystarczają :/
Jasne, kolego. To musisz wejść pod ten adres: http://monitoring-it.pl/oferta, wtedy będziesz ógł zapoznac się z ich pełną ofetą, która dotyczy nie tylko kamer, ale też i alarmów, kontroli dostępu, czy domofonów.
Ooo to rewela. Super, dzięki za polecenie Wink
Przekierowanie