Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześc wszystkim. Mieszkam niedaleko Poznania. Szukam firmy, która wypożycza auta. Potrzebne mi jest, bo swoje sprzedałem, a niebawem wyjeżdżam na stałe do Irlandii, ale przed wylotem muszę trochę pojeździć po Polsce. Planowałem wyjechać na trochę, ale zdecydowałem że czas zmienić coś na lepsze, więc i auto od razu też sprzedałem jak była okazja. Polećcie jakąś dobrą i przede wszystkim niedrogą wypożyczalnię samochodową. Pozdrawiam
Witaj. uważam, że na kilka dni, tak by załatwić swoje sprawy to można wypożyczyć samochód nawet od kolegi. Sądzę, że zrozumie potrzebę. Pozdrawiam
Cześć. Ja podobnie mam, zawsze gdy wracam do PL to mąż wynajmuje auto na dwa tygodnie i swobodnie możemy rodzinę odwiedzić. Nie ma wygodniejszej opcji. Myślę, że znajdziesz odpowiednią wypożyczalnię, my skorzystaliśmy z miejscowej.
Witam serdecznie. Ja kilka razy wypożyczałem auta z wypożyczalni, która ogłasza się z ofertami na stronie wypozyczalnia-borexpo.pl/. Myślę, że warto wziąć ją pod uwagę, chociażby ze względu na wartościowe auta, są nowe. Zadbane. Widać, że mają na uwadze dobro klientów. To dobra wypożyczalnia samochodów dla firm Poznań w tym mieście mają swoje biuro i plac. Możesz zapytać, na stronie masz adres kontaktowy. Ba możesz nawet zarezerwować auto na konkretny termin jeśli tak będzie ci łatwiej. Mam nadzieję, że ci dobrze podpowiedziałem. Pozdrawiam i szerokości.
Hej. Ja też tam wypożyczałam auta. Raz mąż wypożyczał busa, a potem gdy nasze odmówiło posłuszeństwa, to wynajęliśmy na dwa tygodnie osobówkę, dokładnie skodę octavię. Fajnie się jeździło, nie powiem, że nie. A cennik, względny. Jakoś nas nie zrujnował, wiec bez obaw.
Witam. Wy mówicie o firmie Borexpo? Jeśli tak o ja tez mogę polecić. Bardzo dobre warunki wynajmu, ceny za samochody no i flota, jak dla mnie mercedes GLA z lini AMG super się sprawował. Fajnie było się takim przejechać.
Hejka. A nie orientujecie się czasem, czy można u nich zamówić też kierowcę?
Witam. Ja także sądzę, że to najlepsze wyjście. Zawsze masz swoje. Na wypożyczeniu, a od rodziny to czasami trudno się pożycza i nie zawsze chcą pożyczać.
Przekierowanie