Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Halo, polecacie moduły PrestaShop ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć forumowicze, jestem pasjonatem survivalu i prowadzę sklep internetowy z tego typu gadżetami, no wiecie, to nie jest jakiś mega chodliwy temat, raczej jara tylko dość nieliczną grupę klientów, no i wiecie, zastanawiam się jak jakimś możliwie niewielkim kosztem poprawić jego promocję, żeby dotrzeć do większej liczby klientów. Wiecie, jakiś taki mały gadżecik, który zanęci klienta. Podobno jakieś dodatkowe moduły PrestaShopu go ładnie uatrakcyjniają. Pomożecie??
Dodaj do swojej oferty opcję wyjazdu na paintball na księżyc, to na pewno przyciągnie klientów Smile
Ale śmieszne, boki zrywać
Kurcze, to może być dość trudne, bo serio ciężko znaleźć jakąś wielką liczbę pasjonatów sztuki przetrwania, może powinieneś poszerzyć zakres usług?
Może i tak, ale trochę się boję, że to takie łapanie kilku srok za ogon i chyba jednak wolałbym się skupić na ulepszeniu/uatrakcyjnieniu tego co mam.
A mi się wydaje, że temat ma potencjał i dobrze, że chcesz o to zawalczyć. Na początek powiedz w czym masz sklep?
W PrestaShopie i jestem zadowolony
No to jesteśmy w domu, sam robiłem coś podobnego i to nie będzie jakieś super trudne i kosztowne, fajną i stosunkowo niedrogą opcją w są w tym przypadku moduły PrestaShop. No wiesz, to takie jakby apki zintegorowane z Twoim sklepem, głównie właśnie w relacjach z klientami. Sam nie jestem specem w tej dziedzinie, ale jakoś tak tłumaczył mi to gość z http://jash.pl/ bo oni dla mnie robili coś takiego.
Kurczę, czyli jednak. Możesz coś więcej powiedzieć o współpracy z nimi, ja ostatnio się sparzyłem, więc wolę się upewnić.
Jasne, rozumiem, fajnie nam się razem pracowało, mają fajne podejście do klienta, doradzają i pomagają i co dla mnie było ważne wiele rzeczy mi po prostu wyjaśnili w taki prosty sposób, naprawdę rzetelna firma. I za przyzwoite pieniądze.
Stron: 1 2
Przekierowanie