Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Jak ogarnąć wdrożenie ISO 9001 – będę wdzięczny za rady :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zarządzam swoim przedsiębiorstwem i chcę żeby wszystko szło cały czas naprzód. Chcę w tym momencie uzyskać certyfikat ISO w obszarze jakości obsługi klienta, to dla mnie ważne bo podniesie mój prestiż w branży. Rozglądam się za podmiotem który pomoże spełnić normy i uzyskać certyfikat. Z góry dzięki!
Fajnie że chcesz się tym zająć, dziś coraz więcej przedsiębiorców docenia korzyści płynące z certyfikacji. I nie tylko o prestiż chodzi bo wdrożenie tych norm naprawdę może znacznie usprawnić działanie.
Tutaj masz wszystko napisane: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/. Firmę polecam, znakomici specjaliści w temacie certyfikatów. Też mam za sobą wdrożenie ISO 9001 i nie żałuję ani trochę. Personel pracuje lepiej, kładzie jeszcze większy nacisk na zadowolenie klientów. Dokładnie o to mi chodziło.
Miałem do czynienia pośrednio z PCC-Cert. Moja ocena ich kompetencji jest wysoka, stawiają naprawdę duże wymagania co może niektórych odstraszać ale jak dla mnie świadczy to tylko o uczciwości.
Zastanawiam się do jakiego stopnia certyfikaty ISO rzeczywiście zmieniają sposób działania i politykę firm. Ale chyba coś w tym jest biorąc pod uwagę pęd do wyrabiania tych papierów...
Wystarczy prześledzić sobie pracę PCC-Cert i dość wyraźnie widać, że to nie są przelewki. Z doświadczenia wiem że certyfikacja oznacza trochę przeczołganie firmy i potem wszystko chodzi jak w zegarku.
Na mój gust na dziś ISO w możliwie największej liczbie obszarów to powinna być norma dla poważnej firmy. Chyba tylko jacyś „Janusze biznesu” mogą ignorować ISO.
Przekierowanie