Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Problem z urządzeniem nowo wynajętego mieszkania- znacie architekta do polecenia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam pytanie a właściwie to prośbę czy ktoś z was może nam z żoną polecić architekta najlepiej który zaprojektuje nam letni domek i go urządzi. Tylko bardzo nam zależy żeby był uczciwy i kompetentny ponieważ my się na tym kompletnie nie znamy.
Hej ja korzystałam z usług architekta akurat mieszkam w Poznaniu ale to chyba nie powinno stwarzać prob;lemu. Też nie mam żadnego pojęcia na temat architektury a wszystko co choć trochę łączy się z matematyką jest mi kompletnie obce więc spokojnie. Szczerze mogę polecić architekta z http://www.mo-architekci.pl/. Pan jest bardzo miły łatwo się z nim dogadać a dodatkowo tłumaczy swoje plany więc nie ma się czego obawiać Smile.
Ja też miałam małą współpracę z omawianym fachowcem z MO Architekci i potwierdzam powyższe opinie byłą ona zdecydowanie owocna.
Zdecydowanie polecam.
Dziękuje ci twoja podpowiedź jest mega przydatna skonsultuję to z żoną i odezwiemy się Wink.
Rozmawiałem już z żoną i zdecydowaliśmy się na tego fachowca. Miejmy nadzieję że to dobra decyzja. Napiszę na forum naszą opinie jak już skończymy plany i remonty.
Skorzystaliśmy z usług tego Pana architekta jakieś dwa miesiące temu i my również potwierdzamy powyższe rady dla nas samych i serdecznie polecamy!!!!!
Przekierowanie