Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Interesują mnie opinie o firmie ze strony glass-hart.com. Co sądzicie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie jak w temacie. Znalazłam tą firmę ostatnio w internecie i bardzo podobają mi się ich realizacje. Czy może ktoś z was tutaj korzystał z ich usług i może mi coś o nich więcej powiedzieć? Na zdjęciach wszystko wygląda bardzo ładnie i profesjonalnie.
Zamawiałam u nich drzwi szklane do swojego biura i bardzo sobie chwalę jak są wykonane. Na stronie glass-hart.com znajdziesz namiary do nich i jeżeli jest taka potrzeba to przyjadą na bezpłatną wycenę. Wszystko jest robione z najlepszej jakości materiałów Wink
Przyłączam się do pytania. Ostatnio wpisywałem w internet kabiny prysznicowe na wymiar – producent i trafiłem na ich stronę. Wszystko wydaje się bardzo dobrze i profesjonalnie wykonane. Na stronie http://glass-hart.com/kabiny-prysznicowe/ jest kilka realizacji które bardzo mi się podobają i coś takiego by idealnie pasowało do mojego domu.
Ta firma jest z mojego miasta i mogę ci powiedzieć że jeszcze nie słyszałem żeby ktoś na nich narzekał. Znajomy zamawiał u nich kabinę to w ciągu dwóch dni byli u niego zrobić pomiary i wycenę i nie czekał dłużej niż dwa tygodnie na realizację zamówienia.
Zawsze mnie zastanawiało czy te zdjęcia z realizacji nie są czasem retuszowane żeby wszystko wyglądało na idealne. Widziałam kilka zdjęć i jestem pod wrażeniem jak fajnie te aranżacje są wykonane.
Te zdjęcia które masz na glass-hart.com są akurat zrobione zaraz po montażu bo nawet jest tam zdjęcie z mojego mieszkania. Bardzo polecam firmę, mają profesjonalnych architektów którzy doradzą jak wszystko urządzić żeby wyglądało idealnie. Na glass-hart.com masz też formularz kontaktowy Wink
No właśnie patrzyłam też jeszcze po innych forach i nie znalazłam na nich nic do czego można byłoby się przyczepić. Firma podobno rzetelna i profesjonalna. Oby w rzeczywistości faktycznie tak było.
O to nie musisz się martwić, jak złożysz u nich zamówienie to możesz być pewna że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.
Przekierowanie