Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl

Pełna wersja: Dziecięca rozmiarówka Adidasa - jak ją czytać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niby to taka prosta i oczywista sprawa, ale akurat ja mam z nią dość spory problem. Chciałam w końcu ustalić kiedy kończą się rozmiary dla niemowlaków, a kiedy zaczynają się dla starszych dzieci. Chodzi mi o buty, bo chciałam obkupić moje dzieci w formie zakupów online. Na stacjonarne nie mam ani nerwów, ani cierpliwości, ani też tyle kasy.
Zgodzę się z Tobą, że jeśli chodzi o koszt zakupów w sklepie stacjonarnym, to w większości przypadków będzie to koszt zawyżony. Czasami w takich sklepach można się targować, ale ja tam wolę od razu iść do takiego sklepu, w jakim dostanę najlepszą cenę.
Dla mnie takim sklepem jest na pewno CTXSport, w którym ceny są świetne w porównaniu z innymi...
Przerabiałem całkiem niedawno kwestię rozmiarówki i potwierdzam, że to wcale nie jest takie oczywiste jakby się mogło wydawać. Akurat Adidas posiada różne dane. Do pewnego momentu buty są z zapięciem na rzepy, a chyba od rozmiaru 28 albo 29 kończą się buty niemowlęce. Później zapięcie jest tradycyjne ze sznurowadałami.
Coś już w takim razie wiadomo...
Jeśli się dobrze postarać to jest to bardzo dobrze udokumentowane. Wystarczy zajrzeć na https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/ i mamy praktycznie wszystko. Tabela rozmiarów Adidas jest podana w formie wygodnej tabelki gotowej pratycznie do użytku. Tabelki zostały rozłączone dla niemowlaków oraz dla dzieci.
Proste i czytelne, właśnie czegoś takiego szukałam...
Często bywałem i cały czas bywam w tym sklepie, bo wiem, że zainwestuje pieniądze w najlepsze buty na rynku. A poza tym obsługa jest bardzo dobra.. Jak trzeba to doradzą i trochę klienta pokierują. W takich sklepach człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego.
Ciekawe są te podziały, nawet nie wiedziałam, że cos takiego istnieje. Dawniej to się szło do sklepu i mówiło rozmiar, a pani jedna z drugą przynosiły z zaplecza buty, które nam się w ogóle nie podobały.
Przekierowanie