Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl
Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - Wersja do druku

+- Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl (http://www.duluxletscolor.pl)
+-- Dział: Schwenk i hobby (/dzial-schwenk-i-hobby)
+--- Dział: Motoryzacja (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? (/w-auto-na-kilka-dni-%E2%80%93-skad-wypozyczyc)

Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - Monopolista - 02-02-2017 07:59 AM

Cześc wszystkim. Mieszkam niedaleko Poznania. Szukam firmy, która wypożycza auta. Potrzebne mi jest, bo swoje sprzedałem, a niebawem wyjeżdżam na stałe do Irlandii, ale przed wylotem muszę trochę pojeździć po Polsce. Planowałem wyjechać na trochę, ale zdecydowałem że czas zmienić coś na lepsze, więc i auto od razu też sprzedałem jak była okazja. Polećcie jakąś dobrą i przede wszystkim niedrogą wypożyczalnię samochodową. Pozdrawiam

Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - Szpicbródka - 02-02-2017 09:20 AM

Witaj. uważam, że na kilka dni, tak by załatwić swoje sprawy to można wypożyczyć samochód nawet od kolegi. Sądzę, że zrozumie potrzebę. Pozdrawiam

Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - Modliszka - 02-02-2017 10:05 AM

Cześć. Ja podobnie mam, zawsze gdy wracam do PL to mąż wynajmuje auto na dwa tygodnie i swobodnie możemy rodzinę odwiedzić. Nie ma wygodniejszej opcji. Myślę, że znajdziesz odpowiednią wypożyczalnię, my skorzystaliśmy z miejscowej.

Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - Hektar - 02-02-2017 11:51 AM

Witam serdecznie. Ja kilka razy wypożyczałem auta z wypożyczalni, która ogłasza się z ofertami na stronie wypozyczalnia-borexpo.pl/. Myślę, że warto wziąć ją pod uwagę, chociażby ze względu na wartościowe auta, są nowe. Zadbane. Widać, że mają na uwadze dobro klientów. To dobra wypożyczalnia samochodów dla firm Poznań w tym mieście mają swoje biuro i plac. Możesz zapytać, na stronie masz adres kontaktowy. Ba możesz nawet zarezerwować auto na konkretny termin jeśli tak będzie ci łatwiej. Mam nadzieję, że ci dobrze podpowiedziałem. Pozdrawiam i szerokości.

Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - kosiarka - 02-02-2017 01:22 PM

Hej. Ja też tam wypożyczałam auta. Raz mąż wypożyczał busa, a potem gdy nasze odmówiło posłuszeństwa, to wynajęliśmy na dwa tygodnie osobówkę, dokładnie skodę octavię. Fajnie się jeździło, nie powiem, że nie. A cennik, względny. Jakoś nas nie zrujnował, wiec bez obaw.

Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - MatuGatu - 02-02-2017 03:33 PM

Witam. Wy mówicie o firmie Borexpo? Jeśli tak o ja tez mogę polecić. Bardzo dobre warunki wynajmu, ceny za samochody no i flota, jak dla mnie mercedes GLA z lini AMG super się sprawował. Fajnie było się takim przejechać.

Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - Scalona - 02-02-2017 06:13 PM

Hejka. A nie orientujecie się czasem, czy można u nich zamówić też kierowcę?

Auto na kilka dni – skąd wypożyczyć? - Lord_Vader - 02-02-2017 06:48 PM

Witam. Ja także sądzę, że to najlepsze wyjście. Zawsze masz swoje. Na wypożyczeniu, a od rodziny to czasami trudno się pożycza i nie zawsze chcą pożyczać.