Stwórz konto
x

Username:

Password:
 

or Register

  Nie pamiętam hasłaOdpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyjątkowo trudne zadanie

09-15-2014, 05:52 PM
Post: #1
Wyjątkowo trudne zadanie
Wyjątkowo trudno mi zrozumieć tych, którzy nie potrafią się stosownie zorganizować oraz sprawić, iż czas pisania prac licencjackich będzie toczył się skutecznie. W tym nie ma nic trudnego... Bardzo ważna jest regularna praca oraz stawianie sobie pośrednich celów. Dany dzień – kolejny fragment rozdziału. Rozśmieszają mnie związane z tematyką prace inżynierskie wypowiedzi na różnorodnych stronach, na których grona studentów żalą się, że nie uda im się zdążyć. Ja swoją pracę napisałem już bardzo dawno. Dziś czekam na wieści o obronie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-15-2014, 07:55 PM
Post: #2
Wyjątkowo trudne zadanie
Wiele ludzi uważa, że prace magisterskie to taka straszna rzecz. Nie zgodzę się. Mi pisanie mojej pracy zajęło dwa miesiące. Większy problem miałam z odnalezieniem książek, a następnie poszło jak z płatka. Przyznam szczerze, że pisanie pracy magisterskiej po angielsku jest łatwe. Chyba nawet prostsze niż ta w języku polskim. Ja pisałam taką i super było. Obroniłam pracę na najlepszą ocenę. Byłam z siebie bardzo dumna, tym bardziej, że sama wszystko napisałam. : D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-15-2014, 09:16 PM
Post: #3
Wyjątkowo trudne zadanie
Ostatnio złożyłem do dziekana kompletną pracę. Przyznam szczerze - nie było łatwo. Myślałem, że pójdzie mi to sprawniej, a tu nic z tego. Moi przyjaciele z pozostałych działów - ja jestem na socjologii - mają takie same wnioski. Tworząc pojedyncze strony prac magisterskich i licencjackich co chwilę napotykaliśmy na różne trudności. Poza tym jakoś trudno było się zorganizować. Ale dobrze, że temat prace licencjackie odszedł w przeszłość!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   duluxletscolor.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS