Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl
Szukam firmy, zajmującej się budową hal stalowych - Wersja do druku

+- Nasze forum ogólnotematyczne duluxletscolor.pl (http://www.duluxletscolor.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Wątek: Szukam firmy, zajmującej się budową hal stalowych (/w-szukam-firmy-zajmujacej-sie-budowa-hal-stalowych)

Szukam firmy, zajmującej się budową hal stalowych - Monopolista - 01-25-2017 09:32 AM

Witam. Piszę tu ponieważ mam nadzieję, że ktoś pomoże mi w znalezieniu zaufanej firmy, zajmującej się budową hal stalowych. Obecnie, tego typu obiekt jest niezbędny w mojej działalności. Zależy mi na sprawdzonej ekipie, która dotrzyma terminu i wykona dobrą robotę za rozsądną cenę. Czy możecie mi coś doradzić?

Szukam firmy, zajmującej się budową hal stalowych - Szpicbródka - 01-25-2017 12:23 PM

W zeszłym roku również szukałem firmy, która stworzy dla mnie stalową halę. Natrafiłem wówczas na solidhale.pl. Muszę przyznać, że ludzie z tej firmy bardzo dobrze wykonali swoją pracę. Hala powstała bez żadnych opóźnień, a cena jak najbardziej mnie satysfakcjonowała. Zbudowana przez nich hala bardzo dobrze się sprawuje i dzięki niej mogę spokojnie przechowywać różnego typu sprzęty.

Szukam firmy, zajmującej się budową hal stalowych - Gaja - 01-25-2017 02:51 PM

Ja korzystałam z usług firmy z tej strony: http://solidhale.pl/oferta/. Wykonali swoją pracę szybko i solidnie. Z całą pewnością można im zaufać. Ceny są adekwatne do jakości pracy. Z efektów współpracy byłam naprawdę zadowolona. Warto się z nimi skontaktować i spróbować umówić na wycenę.

Szukam firmy, zajmującej się budową hal stalowych - Lord_Vader - 01-25-2017 05:14 PM

Moja firma również potrzebowała hali magazynowej, w której można by było przechowywać towar. Zdecydowaliśmy się więc na skorzystanie z usług wspomnianej tu już wcześniej firmy. Budowa hal nie stanowi dla nich żadnego problemu - to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu. Mogę śmiało polecić ich usługi.

Szukam firmy, zajmującej się budową hal stalowych - Monopolista - 01-25-2017 06:32 PM

Dziękuję bardzo za porady. Na pewno skontaktuję się z firmą, o której pisaliście. Ich strona wygląda naprawdę profesjonalnie co jest dla mnie dodatkowym plusem Smile Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że będę również zadowolony z hali, którą dla mnie zbudują. Pozdrawiam serdecznie!